رئیسی به دنبال احمدی نژادی ها/آستان قدس دولت بهاری شد

رئیسی به دنبال احمدی نژادی ها/آستان قدس دولت بهاری شد

جمع اصولگرایان در آستان قدس رضوی در ماه های اخیر جمع تر از همیشه شده است.
به گزارش سایت خبرفوری روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: جمع اصولگرایان در آستان قدس رضوی در ماه های اخیر جمع تر از همیشه شده است. آنها مدیریت سازمان های اقتصادی آستان را هم برعهده گرفته اند تا شاید آینده سیاسی منتقدان دولت از آستان قدس بگذرد.
در میان احکامی که ابراهیم رییسی در طول مدتی که از ریاستش بر آستان قدس رضوی می گذرد صادر کرده است، چهره های اصولگرای بسیاری صاحب منصب شده اند که البته سابقه اجرایی مشترکی هم داشته اند به نام «عضویت در دولت محمود احمدی نژاداحمدی نژادی ها همان طور که در ستاد انتخاباتی رییسی دست بالا را داشتند در آستان قدس رضوی هم احکام بی شماری گرفته اند که البته بیشترین میزان حضور آنها در سازمان اقتصادی رضوی است. جایی که تصمیم گیری در مورد نزدیک به ۴۰ هلدینگ اقتصادی را رصد و در مورد آنها تصمیم گیری می کنند. در میان چهره هایی که در ماه های اخیر به آستان قدس رضوی پیوسته اند چهره هایی همچون فرهاد رهبر که این روزها ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده دارد یا مسعود میرکاظمی وزیر نفت و نیرو در دوره محمود احمدی نژاد هم به چشم می آید. در این میان سید نظام الدین موسوی، مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس هم به آستان قدس رضوی پیوسته است که نشان می دهد احتمالا خط و ربط رسانه ای این نهاد هم بی شباهت به خبرگزاری فارس نباشد.
هرچند در ماه های اخیر احکامی برای اصولگرایانی که به او نزدیکتر هستند صادر کرده است تا جمع شان جمع بماند اما به نظر می رسد که او برنامه های مهم تری هم برای آینده داشته باشد که با توجه به امکانات اقتصادی آستان قدس دست آنها را برای …

اخبار پیشنهادی:

رئیسی به دنبال احمدی نژادی ها/آستان قدس دولت بهاری شد

Let’s block ads! (Why?)