مهاجم جنوبی نفت به جمع آبی پوشان می پیوندد

ورزش مهاجم تیم فوتبال نفت طبق شایعات در نقل و انتقالات گزینه حضور در تیم استقلال محسوب می شود.
به گزارش پایگاه خبر ی جامعه خبر ، عیسی آل کثیر چند روز پیش در رختکن با هم تیمی اش درگیر شد و این مساله خیلی زود رسانه ای شد. آل کثیر درمورد درگیری که بر سر بازوبند کاپیتانی با محمدی زاده داشت اظهار کرد: ابتدا تاکید کنم که درگیری ما اصلا فیزیکی نبود و یک درگیری لفظی ساده بود و در هر خانواده ای رخ می دهد. بازی سنگینی را سپری کرد و هر دو تحت فشار بودیم و بحث مان هم هیچ ارتباطی به بازوبند نداشت. در حال حاضر هیچ مشکلی با محمدی زاده ندارم.
بر اساس این خبر ، مهاجم نفت تهران درمورد چکی که مالک باشگاه برای سه ماه آینده به بازیکنان داده و باعث دلخوری شده گفت: دلخور بودن که برای ما عادی شده و چکی برای برج ۱۲ به ما دادند که نمی دانیم پاس می شود یا نه و در حالی که بخواهیم خوشبین به وصول شدن این چک باشیم و یکی باید بگوید تا ۳ ماه دیگر خرجی خود را از کجا بیاوریم؟ احتمالا باید به سوپرمارکتی ها هم بگوییم که به روش قدیمی ها از آنها خرید می کنیم و هزینه های روز ما را بزنند پای حساب سابق! زندگی ورزش کارها با آدم های عادی فرق دارد و خرج و مخارج آنها بیشتر است. همه اینها ناراحتی دارد.
آل کثیر درمورد بازی با ذوب آهن تاکید کرد: چند هفته ای می شود که نتایج خوبی نگرفتیم و ذوب آهن هم شکست سنگینی داشته و برای جبران به میدان می آید و با توجه به اینکه بازی خارج از خانه است برد یا تساوی هر دو برای ما خوب است.
به گزارش جامعه خبر ، این بازیکن در واکنش به پیشنهاد استقلال ی ها گفت: یک بازی تا پایان نیم فصل باقی مانده و پس از آن درمورد رفتن از نفت تصمیم می گیرم. درمورد پیشنهاد استقلال هم حرف هایی شنیدم اما هنوز هیچ فردی با من در این رابطه تماس نگرفته و صحبتی نکرده است. در این موارد با برادرم مشورت می کنم و در حالی که استقلال پیشنهادش را مطرح کند تصمیم گیری می کنم. به خوبی می دانم شرایط بازی در استقلال و پرسپولیس متفاوت است به همین دلیل به سایر پیشنهادها هم باید بیندیشم.
ایلنا

Let’s block ads! (Why?)