روی خط آفتاب

      هیچ دیدگاهی برای روی خط آفتاب ثبت نشده

۱۱۱۴- چشم به راه خط آهن! ساکنان شهرهای گنبدکاووس، گرگان و علی آباد کتول، همچنان در انتظار خط آهن گرگان ـ مشهد هستند. کی قرار است وعده مسئولان تحقق یابد؟(۲/۹)
۱۷۴۶- سه شنبه پاسخ سازمان تاکسیرانی در صفحه ۱۴ آفتاب یزد درباره جمع آوری اتوبوس ها ی شرکت واحد خط میدان امام خمینی(ره)_ میدان هفتم تیر چاپ شد، جای قدردانی دارد، اما چرا به جای این که مسئولان شرکت واحد پاسخ دهند، سازمان تاکسیرانی جواب داد؟(۳/۹)
۱۹۱۳- سه شنبه ۳۰ آبان با یکی از دوستان که خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی است، گفتگو می کردیم و از هر دری سخن می گفتیم، درباره تاخیر در پرداخت حقوق بازنشستگان و پاسخ ندادن برخی روابط عمومی ها از جمله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیروی انتظامی و وزارت رفاه و تامین اجتماعی در دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی و ضعف ها ی موجود هم صحبت کردیم و
هر دو از این وضع انتقاد کردیم. (۳/۹)
۲۲۱۷- بیمه شدگان تامین اجتماعی و خدمات درمانی می توانند با ارائه دفترچه بیمه به بزرگراه شهید محلاتی، خیابان شهید مخبر شمالی، پشت مسجد خداداد، درمانگاه ولی عصر( عج)، مراجعه و به طور رایگان توسط پزشک عمومی ویزیت شوند، همچنین آزمایشگاه خون این مرکز بدون دریافت هیچ گونه وجهی با دفترچه بیمه در خدمت نیروهای مسلح است و سایر بیمه شدگان هم می توانند به آزمایشگاه خون مراجعه و از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شوند. (۳/۹)
۱۸۱۶- از طریق روزنامه خوبتان از زحمات بی دریغ کارمندان پرتلاش بانک قوامین شعبه میرداماد، بویژه از آقایان کسرایی و غلامی قدردانی می کنم و از مسئولان بانک مرکزی تقاضای تشویق نامبردگان را دارم. (۳/۹)
۱۷۲۰- مطالب روزنامه آفتاب یزد پُربار، پُرمحتوا و وزین است …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)