خودروی شگفت انگیز فورد جی تی در نروژ

خودروی شگفت انگیز فورد جی تی در نروژ

وب سایت گجت نیوز – کیا علیپور: فورد جی تی (Ford GT) یکی از شناخته شده ترین ابرخودروهای کمپانی فورد بوده که به تازگی ویدیویی از جدیدترین مدل آن در جادهاقیانوس اطلسنروژمنتشر شده است.

معمولا خودروسازان به منظور تبلیغات بیشتر، تازه ترین اتومبیل های اسپرت خود را در جاده های معروف جهان آزمایش می کنند؛ شرکت معروف فورد هم در اقدامی این چنین، یکی از شناخته شده ترین و زیباترین مسیرهای جهان با نام جاده اطلس (Atlantic Road) را انتخاب کرده و آخرین مدل فورد جی تی را در پیچ و خم این جاده به نمایش گذاشته است.

این اولین باری نیست که فورد یکی از بهترین محصولاتش را در جاده های اروپا تست می کند؛ این شرکت در گذشته، در مجموعه از ویدیوها که با نام «بهترین جاده های اروپا» (Europe’s Greatest Driving Roads) شناخته می شود، خودرو فوق العاده فورد موستانگ (Mustang) را در مسیرهای رومانی به نمایش گذاشته است. همچنین، جاده های اسپانیا هم مدتی پیش میزبان اتومبیل فیستا اس تی (Fiesta ST) بودند.
با این وجود ویدیوهای پیشین در مقایسه با مانور فورد جی تی در جاده اطلس حرفی برای گفتن ندارند؛ این مسیر بسیار کوتاه و تقریبا در حدود ۸ کیلومتر طول داشته و عبور از آن در آب و هوای نامساعد ساده نیست. جاده اقیانوس اطلس از جزایر مختلفی می گذرد و منطقه ی اویوری (Averøy) را به اید (Eide) وصل می کند.

استیو ساتکلیف (Steve Sutcliffe)، روزنامه نگار و چهره اصلی این سری ویدیوها، زیبایی جاده اطلس را غیرقابل باور توصیف می کند و معتقد است که رانندگی در این مسیر به وسیله خودرو شگفت انگیزی چون فورد جی تی، لذت این تجربه را چند برابر می کند.
علاوه بر عبور از جاده اطلس، سازندگان …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)