خودروهای بد فروش بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان +عکس

خودروهای بد فروش بین ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان +عکس

باوجوداینکه بازار خودرویی ایران به نسبت سایر بازارهای خودرویی به دلیل تحریم ها و سیاست های واردات، بازار خلوتی است، اما کماکان به دلیل ورود طیف وسیعی از محصولات شرکت های مجاز به ایران، بازار نسبتاً پویایی را شاهد هستیم.
به گزارش جام جم آنلاین، افزایش چالش های مربوط به خرید و فروشخودرو، با توجه به افزایش تنوع خودروها افزایش می یابد. در ادامه نیز باید اشاره کرد به طبع این افزایش حجم بازار، عوامل تأثیرگذار بر فروش خودرو نیز دستخوش تغییر قرار می گیرد. یکی از تأثیرگذارترین عوامل انتخاب در خرید خودرو، سهولت خودرو در هنگام فروش است که متأسفانه از دید حجم بسیار زیادی از خریداران دور است. شکی نیست که خریدار امروز، فروشنده فردا است و این موضوع که بتوان خودرو خریداری شده را با سهولت بیشتر و طبیعتاً قیمت مناسب و اصطلاحاً سر قیمت به فروش رساند، می تواند عامل بسیار مؤثری در انتخاب خودرو باشد.
در این مقاله ۴ خودرو بد فروش در محدوده قیمتی بین ۳۰تا ۵۰ میلیون تومان معرفی می شود. البته گفتنی است که حتی خودروهای معرفی شده نیز در بازه زمان، خریداری می شوند، اما توان چانه زنی فروشنده بسیار پایین تر از سایر خودروهای خوش فروش است و شاید نتوان آن را به قیمت به فروش رساند:
سریر: سریر، یکی از اعضای خانواده سمند، با نگاه تولید یک خودروی نسبتاً تشریفاتی، توسط شرکت ایران خودرو در سال ۸۳ آغاز به تولید شد. این خودرو ازنظر ظاهر، شباهت زیادی به خودرو سمند ال ایکس دارد و این موضوع بدیهی کاملاً بدیهی است، زیرا سیستم شاسی بندی و اصول طراحی همه خودروهای خانواده سمند یکسان است. در خودرو سمند سریر، برای افزایش آسایش و راحتی سرنشینان، در حدود ۳۰ سانتی متر …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)